Sběr vybraných výsledků v aplikaci SKV – Systém Kvalitních Výsledků
Sběr vybraných výsledků v aplikaci SKV – Systém Kvalitních Výsledků

Od 25. 8. 2020 je zprovozněna www aplikace „SKV – Systém Kvalitních Výsledků“, která je určena pro sběr vybraných výsledků k hodnocení nástrojem vzdálených recenzí podle Metodiky 2017+. 

Aplikace se nachází na adrese: https://skv20.rvvi.cz/

Lhůta pro výběr výsledků v aplikaci SKV je stanovena do 15. října 2020.

Text výzvy pro sběr vybraných výsledků ve čtvrtém roce implementace Metodiky 2017 vč. počtu a typu přihlašovaných výsledků, pokynů pro vkládání výsledků +, limity (rozpis počtu předkládaných vybraných výsledků podle VO) a dalších informací naleznete ZDE

Technickou podporu spojenou s fungováním aplikace pro přihlašování výsledků do hodnocení zajišťují pracovníci Oddělení informačních systémů Odboru informatiky na e-mailu podpora.rvvi@vlada.cz.

 

Dne 3. 9. 2020 byla v datech aplikace „SKV – Systém Kvalitních Výsledků“ provedena na základě upozornění oprava části záznamů druhu výsledků J (články) s rokem uplatnění 2015 a 2016. Jednalo se o nebibliometrizovatelné články, které byly přesunuty z výsledků kategorie bibliometrizovatelné (B) do kategorie nebibliometrizovatelné (N), celkem cca 1500 záznamů. V poli rok uplatnění se u nich tedy změnilo (5B) na (5N) a (6B) na (6N).

Pokud jste před dnem 3. 9. 2020 provedli export všech výsledků za organizaci, proveďte prosím nový export.

Za způsobené komplikace se omlouváme. 

 

Dotazy týkající se Metodiky 2017+ směřujte na pracovníky Oddělení hodnocení výzkumných organizací prostřednictvím společného e-mailu hodnoceniVaVai@vlada.cz